День смайлика

19 вересня у світі відзначають День смайлика - свято, присвячене дружньому електронному символу. День смайлика запропонували святкувати в 1982 році.      Упродовж 30 років свого існування смайлик змінювався. Спочатку існувало лише кілька символів на позначення базових емоцій. А зараз кожна соціальна мережа створює власні смайлики і надзвичайно креативить.

Широке розповсюдження «смайлик» отримав не тільки в мережі, але і в СМС-повідомленнях, крім того, сьогодні їх можна побачити практично всюди: в рекламі по телебаченню, на плакатах, значках тощо.

Цьогоріч до святкування долучились і учні нашої школи. Актив школи організував виставку смайлів, кожен з них був присвячений класу або окремому учню. Виставка вийшла цікавою, креативною.

Також у школі діє інформаційний куточок, де усі охочі мали змогу ознайомитись з цікавими фактами про цей день.

Переглядів: 143 | Додав: Kinchak_Vitalii | Рейтинг: 0.0/0